KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13903134

nr 1390 3134

Lars Lindeberg

(1925-2011), Sverige

Blandteknik, Lars Lindeberg (1925-2011), Sverige. Signerad, daterad -87. Bladets mått: 27x34, yttermått inklusive ram: 42x49 cm

Lars Lindeberg, svensk grafiker och målare född 1925, död 2011.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 12 april 2021
kl 19:33:22

Lars Lindeberg

Läs mer om Lars Lindeberg