KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977700

nr 1397 7700

A Hedlund, Signerad. Olja på duk, 29x59, yttermått inklusive ram: 44x72 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:59:21