ART / Lithographs / Litograph 7336485
nr 733 6485
LITOGRAPH (F)
Norelius, "Trollkarlen", subject size: 30x24,
Norelius, "Trollkarlen", motivets mått: 30x24
300
SEK 100
Monday January 9 2012
at 19:10:19
9/1 17:29:59