KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12431149
nr 1243 1149
Sigvard Simonsson, Vinterlandskap med skidåkare. Signerad. Olja på duk, 60x90 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:33:04
100 kr
250 kr
300 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr