KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119175

nr 1611 9175

Oidentifierad konstnär. Rökande man. Signerad, daterad -66. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x39 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 april 2024
kl 19:29:49