FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Schatull 5122117
nr 512 2117
Schatull
Lenght: ()
Karl-johan, höjd: 25 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 400
Monday Mars 3 2008
at 16:02:51
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr