FURNITURE / Chairs and Stools / LiggfÃ¥tölj 5213570

nr 521 3570

Liggfåtölj

Lenght: ()

DUX, 1970-tal, (skador)

100

SEK 350

Monday April 28 2008
at 17:58:44

26/4 23:54:16 1      300 kr
27/4 18:32:23 2      Vinnande bud