ART / Lithographs / Litograph in colors 9122023
nr 912 2023
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), 131/200, sheet: 73x52 (löst blad),
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bengt Lindström (1925-2008), 131/200, bladets mått: 73x52 (löst blad)
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1000
SEK 1200
Monday September 15 2014
at 20:32:58
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström