KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13852149

nr 1385 2149

Nils Landzelius. Karoliner till häst. Signerad. Olja på duk, 51x61, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:28:47

22/3 10:05:33 1      Vinnande bud