KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3605111
*
nr 360 5111
Maja Braun
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, Maja Braun, "Ur havet", 85x66
Maja Braun Wallenberg, svensk bildkonstnär född 1953.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 maj 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 19:03:24
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik maja braun svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8187 Blandteknik
Juliusz Sosnowski, "solens öga". Blandteknik, bild..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:58
-
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:49
-
1003 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:25
*
Maja Braun
Maja Braun Wallenberg, svensk bildkonstnär född 1953.
nr 360 5111
Maja Braun
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, Maja Braun, "Ur havet", 85x66
Maja Braun Wallenberg, svensk bildkonstnär född 1953.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 maj 2005 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/5 19:03:24 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik maja braun svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33 -
8187 Blandteknik
Juliusz Sosnowski, "solens öga". Blandteknik, bild..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:58 -
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:49
-
1003 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:25



