KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13977293

nr 1397 7293

Akvareller

5 st, Holmström, yttermått inklusive ram: 23x30, akvarell. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:32:47

13/5 16:11:40 1      Vinnande bud