Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Tusch + litografi 8759575



*

nr 875 9575


Tusch + litografi

Franck Farice, motivet: 35x49 & bm: 50 x 64,


Franck Farice, motivet: 35x49 & bm: 50 x 64


Estimate:

500

Auction date:

Monday February 17 2014
at 18:37:56



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller franck farice grafik litografi tusch vattenfärg




Ladda ner broschyr