KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7797046
nr 779 7046
Kopparstick
"Monseigneur le Prince de Piemont", motivets mått: 54 x 38
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:18:45
24/9 17:21:07