KONST / Litografier / Färglitografi 14545303
nr 1454 5303
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
"Exposicion en el Parque". Signerad, numrerad 69/250. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 82x100 cm
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:44:48
9/3 14:37:57
Guillermo Silva Santamaria
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria