KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9298072
nr 929 8072
Brita Thorell
(1918-2004), Sverige
Blandteknik , Brita Thorell, Rosor, signerad, 18x20
Brita Neuberg-Thorell, svensk textilkonstnär och målare född 1918, död 2004.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:42:59
7/12 20:21:49
Brita Thorell
Läs mer om Brita Thorell