KONST / Litografier / Färglitografi 14145013
nr 1414 5013
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/375, daterad 1985,34x45, yttermått inklusive ram: 46x61 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:36:07
17/8 19:29:26
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg