KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601285

nr 1260 1285

Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Olja på duk, 29x60

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 juni 2019
kl 18:05:17

9/6 13:32:10 1      Vinnande bud