KONST / Litografier / Färglitografi 16152067

nr 1615 2067

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad, numrerad 142/375. Färglitografi, bildmått: 44x59 cm, yttermått inklusive ram: 63x78 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:21:14

  • Tema
  • 22 apr

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl