KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12011019

nr 1201 1019

Akvarell

Gottfried Salzmann (f. 1943), Signerad Salzmann, Berlin Brand. T. Spiegl, 1998, bladets mått: 46,5x59

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:38:16

3/9 20:33:17 1      Vinnande bud