KONST / Litografier / Färglitografi 16162045
nr 1616 2045
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 110/325, daterad -71. Färglitografi, bildmått: 44x40 cm, yttermått inklusive ram: 61x54 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:33:46
25/4 20:27:58
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren