ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13714545

nr 1371 4545

WATERCOLOUR

China, 20th century. Signed. Subject: 44x64,

Kina, 1900-tal. Signerad. Motivet: 44x64 cm

800

SEK 400

Monday January 11 2021
at 19:32:35