KONST / Litografier / Färglitografi 13903221
nr 1390 3221
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 212/230. Motivet: 49x36, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:53:27
11/4 18:40:54
Eva Ljungdahl
Läs mer om Eva Ljungdahl