KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13543006
nr 1354 3006
Yoshio Nakajima
(f. 1940), Japan
Blandteknik, "Röd". Signerad, 45x55 cm
Yoshio Nakajima, japansk målare, grafiker och performancekonstnär född 1940.
måndag 19 oktober 2020
kl 19:10:08
Yoshio Nakajima
Läs mer om Yoshio Nakajima