KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8334072
*
nr 833 4072
Oljemålning
Oidentifierad Konstnär, Italien 15-1600-tal, Porträtt av Perugino, pannå, 21, 5 x17, 5
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2013
kl 19:21:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 00:07:29
1
6.000 kr
10/6 09:14:47
2
4.200 kr
10/6 18:27:51
2
4.600 kr
10/6 18:28:43
2
5.000 kr
10/6 18:48:11
2
6.000 kr
10/6 18:49:13
2
ledande budet*
10/6 19:14:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: italien 15-1600-tal olja oljemålning oljemålningar porträtt av perugino
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32
*
Oljemålning
nr 833 4072
Oljemålning
Oidentifierad Konstnär, Italien 15-1600-tal, Porträtt av Perugino, pannå, 21, 5 x17, 5
| Utrop: | 10.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 7.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/6 00:07:29 | 1 | 6.000 kr |
| 10/6 09:14:47 | 2 | 4.200 kr |
| 10/6 18:27:51 | 2 | 4.600 kr |
| 10/6 18:28:43 | 2 | 5.000 kr |
| 10/6 18:48:11 | 2 | 6.000 kr |
| 10/6 18:49:13 | 2 | ledande budet* |
| 10/6 19:14:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: italien 15-1600-tal olja oljemålning oljemålningar porträtt av perugino
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32



