KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17423479

nr 1742 3479

Blandteknik

2 st, Oidentifierad konstnär. Landskap, monogramsignerade EN. Blandteknik, bildmått: 28x8, yttermått inklusive ram: 45x25

Utrop:

600 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:12:50