KONST / Litografier / Färglitografi 13914153

nr 1391 4153

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 241/290. Bladets mått: 42x60, yttermått inklusive ram: 67x82 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:57:14

16/4 06:22:19 1      Vinnande bud

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann