ART / Oil paintings / Oil painting 12544260

nr 1254 4260

OIL PAINTING

Schölander, Bohuslän, signed. Oil on panel, 31x36,

Schölander, Bohuslän, signerad. Olja på pannå, 31x36

Withdrawn

Monday May 13 2019
at 18:54:35