KONST / Litografier / Färglitografi 13978180

nr 1397 8180

Barbro Andersson

(f. 1948), Sverige

Färglitografi, Blomma. Signerad, numrerad 220/250, daterad 2000. Oramat löst blad, 47x44 cm

Barbro Andersson, svensk målare och grafiker född i Köping 1948.

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:58:17

Barbro Andersson

Läs mer om Barbro Andersson