KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8078499
nr 807 8499
Blandteknik
2 st. kompositioner, Lars Englund, monogramsignerade, motivets mått: 19x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 februari 2013
kl 18:44:44
500 kr
1.000 kr
800 kr
1.800 kr
1.400 kr