KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 5831812

nr 583 1812

Collage

Signerad SA -93 48x59

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 maj 2009
kl 18:55:26