KONST / Litografier / Litografi 13732037

nr 1373 2037

Peter Hahne

(f. 1955), Sverige

Litografi, Göran Hahne (f. 1955), Sverige. Signerad, numrerad 179/360, Stockholm. Motivet: 27x42cm

Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:56:33

18/1 12:34:35 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Peter Hahne

Läs mer om Peter Hahne