KONST / Litografier / Litografi 15847096

nr 1584 7096

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Litografi, Signerad ej numrerad. Bildmått: 42x24 cm, yttermått inklusive ram: 57x38 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:10:47

11/12 00:38:18 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl