ART / Lithographs / Litograph 15847096
nr 1584 7096
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signerad ej numrerad. Image dimensions: 42x24 cm, outer dimensions including frame: 57x38,
LITOGRAPH, Signerad ej numrerad. Bildmått: 42x24 cm, yttermått inklusive ram: 57x38 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
SEK 100
Monday December 11 2023
at 19:10:47
11/12 00:38:18