KONST / Litografier / Grafiska blad 17025120
nr 1702 5120
Grafiska blad
9 st, litografier & etsningar, diverse, oramade lösa blad, bland annat Hasse Lindroth & Lennart Olausson, bladets mått: 20x24 - 52x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:14:20
300 kr
800 kr