KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528202

nr 1552 8202

Sven-Arne Höken Hökenström

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 91x72 cm, yttermått inklusive ram: 100x80 cm

Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 juli 2023
kl 19:17:28

14/7 04:35:11 1      Vinnande bud

Sven-Arne Höken Hökenström

Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström