KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613094

nr 1461 3094

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Fåglar. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 104x141 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 april 2022
kl 20:20:30

18/4 14:52:36 1      Vinnande bud