KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17309334
nr 1730 9334
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålningar, 2 st, Eka & segelbåtar. Signerade. Olja på pannå, 15x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x28 - 32x30
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:18:14
13/10 20:10:08
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud