KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061010

nr 1406 1010

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -46, Stilleben med porslinshundar. Olja på pannå, 65x54 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:59:02

5/7 18:45:29 1      Vinnande bud

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman