KONST / Litografier / Gicléetryck 13913060

nr 1391 3060

Ken Löfgren

(f. 1940), Sverige

Gicléetryck, Ken Löfgren (f. 1940), Sverige. "Nuevo". Signerad, numrerad 73/100. Motivet: 23x19 cm, yttermått inklusive ram: 30x26 cm

Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:18

Ken Löfgren

Läs mer om Ken Löfgren