ART / Lithographs / Graphic art 13778035
nr 1377 8035
GRAPHIC ART
2 pcs, Hökar, efter von Wrigth, ej signerade. Sheet: 52x36 - 54x43 cm, yttermått inklusive ram: ca 56x40 cm respektive 58x47cm,
2 st, Hökar, efter von Wrigth, ej signerade. Bladets mått: 52x36 - 54x43 cm, yttermått inklusive ram: ca 56x40 cm respektive 58x47cm
SEK 300
Monday February 8 2021
at 20:34:47
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr