KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16715047
nr 1671 5047
Oidentifierad konstnär. Slussen. Signerad Sandeberg, daterad -79. Olja på duk, 87x95 cm, yttermått inklusive ram: 91x99 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 januari 2025
kl 20:28:51
22/12 14:55:44
300 kr
6/1 20:17:43