KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16715047

nr 1671 5047

Oidentifierad konstnär. Slussen. Signerad Sandeberg, daterad -79. Olja på duk, 87x95 cm, yttermått inklusive ram: 91x99 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 januari 2025
kl 20:28:51

22/12 14:55:44 1      300 kr
6/1 20:17:43 2      Vinnande bud