KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325012
nr 1432 5012
Kerro Holmberg
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, "Una Malevitj". Monogramsignerad. Olja på duk, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Kerro Holmberg, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:35:43
1.600 kr
Kerro Holmberg
Läs mer om Kerro Holmberg