KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7696037
nr 769 6037
Okänd konstnär, kvinna med parasoll, otydligt signerad, ramens innermått: 60x90
Kondition: dukskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 18:42:32
400 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
900 kr
1.000 kr