ART / Lithographs / Litograph in colors 11482445
nr 1148 2445
Christina Rundqvist Andersson
(f. 1940), Sverige
Christina Rundqvist Andersson, Trollskogen, signerad och numrerad 65/70, motivet: 48x64,
LITOGRAPH IN COLORS, Trollskogen, signerad och numrerad 65/70, motivet: 48x64
Christina Rundqvist Andersson, Swedish painter, born 1940.
Monday December 4 2017
at 20:36:30
Christina Rundqvist Andersson
Read more about Christina Rundqvist Andersson