ART / Lithographs / Litograph in colors 16195305
nr 1619 5305
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Stefan W Igelström (b. 1953), Sweden. Komposition med jordgubbar vid stranden. Signed, litograph in colors, numrerad, 92/275, sheet: 53x78,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition med jordgubbar vid stranden. Signerad, färglitografi, numrerad, 92/275. Bladets mått: 53x78 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, Swedish, born 1953.
SEK 300
Monday May 13 2024
at 21:03:10
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)