KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14797159

nr 1479 7159

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad B Silfverling, Solnedgång, "Luleå Juni 1929". Akvarell, bildmått: 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 juli 2022
kl 20:17:26

18/7 20:12:26 1      Vinnande bud