KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14098548

nr 1409 8548

Blandteknik

Frederic Wakim, Signerad, 64x49cm, yttermått inklusive ram: 70x55cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:34:02

26/7 10:55:38 1      Vinnande bud