KONST / Litografier / Serigrafier 12801560
nr 1280 1560
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Serigrafier, 4 st, Figurer, 7/150. Signerad, daterad 1997. Motivet: 25x24,5 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:16:54
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal