KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023263

nr 1202 3263

Eva Hallström

(1942-1997), Sverige

Oljemålning, Rosor, signerad. Olja på duk, 22x27

Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 september 2018
kl 19:31:18

Eva Hallström

Läs mer om Eva Hallström