KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878514
nr 1387 8514
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 48, stilleben. Olja på pannå, 35x26, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
Kondition: 8
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:02:12
600 kr
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson