KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878514

nr 1387 8514

Erik H Olson

(1909-1995), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 48, stilleben. Olja på pannå, 35x26, yttermått inklusive ram: 44x35 cm

Kondition: 8

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:02:12

Erik H Olson

Läs mer om Erik H Olson