ART / Lithographs / Litograph 8023337
nr 802 3337
LITOGRAPH (F)
Jan Grantorp, 255/350, signed, subject size: 30x47,
2 st, Jan Grantorp, 255/350+ 42/290, signerad, motivets mått: 15x25+ 30x47
300
SEK 250
Monday January 21 2013
at 20:26:05
200 kr
150 kr